החלפות/החזרות

אם מכל סיבה שהיא אינך שלמה עם הרכישה, ניתן להחליף/להחזיר את המוצר.
שליחת הבקשה להחלפה/החזרה תעשה לא יאוחר מ 14 ימי עסקים מיום קבלת החבילה, אם רכשת פריט מקולקציה נוכחית, או תוך 7 ימי עסקים אם רכשת פריט מקולקציה קודמת/בסייל. יש להחזיר את הפריט עם אטיקט וחשבונית.
יש ליצור קשר בכתובת olalaltd@012.net.il‏ או לכתוב לנו דרך ה”צור קשר” באתר, יש לציין את מספר ההזמנה ולפרט את הבקשה ואנו נדאג להחזיר תשובה מסודרת תוך 48 שעות.

החלפה/החזרה באמצעות דואר רשום

ללא עלות באמצעות מדבקת תגוביינא שמגיעה בתוך החבילה.

החלפה/החזרה באמצעות שליח

שליח מטעמנו יצור קשר לתיאום איסוף החבילה, האיסוף יבוצע מהכתובת אליה נשלחה החבילה (ניתן להחליף כתובת- יש לציין זאת בבקשה להחזרה). כאשר החבילה שלך תגיע חזרה אלינו נבצע זיכוי לאתר למימוש עתידי (ללא תוקף) או החזר כספי- נתון לבחירתך. בסיום תהליך הזיכוי נעדכן במייל כי הזיכוי בוצע. את הפריט/ים יש להשיב בצרוף העתק חשבונית הקניה, שאותה קיבלת יחד עם החבילה שלך. משלוח של החזרות באמצעות שליח הוא בעלות של 30ש"ח. משלוח של החלפה(שני כיוונים) באמצעות שליח הוא בעלות של 60ש"ח. פריט שיוחזר ללא טיקט או פגום או לאחר שימוש לא יוחלף/יזוכה.

ביטול הזמנה במלאה ע"י לקוח

במקרה של ביטול הזמנה במלואה ע"י לקוח, יופחת מסכום הזיכוי 40ש׳׳ח, עלות המשלוח ששולם על ידי אולהלה.

ביטול ההזמנה ע”י החברה

בכל מקרה אשר בו נבצר מהחברה לנהל את האתר כתיקנו, לספק את הפריטים, או לעמוד בכל התחייבות אחרת לפי תנאי השימוש זה, רשאית החברה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לבטל את ההזמנה, ובמקרה כאמור תישלח הודעת ביטול והתמורה תוחזר ללקוחה תוך 14 יום. והלקוחה מוותרת בזאת על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בעיניים.

x

נגישוּת

window
1.5X
הגדלת מסך
font-size
0
גודל גופן

מדריך של ניווט מקלדת!

כאן ישנה רשימת פעולות אפשרית בעזרת מקלדת:

בניגוד לטענה הרווחת, Lorem Ipsum אינו סתם טקסט רנדומלי. יש לו שורשים וחלקים מתוך הספרות הלטינית הקלאסית מאז 45 לפני הספירה. מה שהופך אותו לעתיק מעל 2000 שנה. ריצ'רד מקלינטוק, פרופסור לטיני בקולג' של המפדן-סידני בורג'יניה, חיפש את אחת המילים המעורפלות ביותר בלטינית - consectetur - מתוך פסקאות של Lorem Ipsum ודרך ציטוטים של המילה מתוך הספרות הקלאסית, הוא גילה מקור בלתי ניתן לערעור.

Call Now Button